Zajazd Zaścianek - Rajdy Konne
Restauracja zajazd zaścianek Katering Zajazd ZaścianekOrganizacja imprez Zajazd ZaścianekMenu Zajazd Zaścianek Noclegi Zajazd Zaścianek Galeria Zajazd ZaścianekKontakt Zajazd ZaścianekStajnia Zaścianek

 

Stajnia Zaścianek

CATERING

konie

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług cateringowych. Restauracja Zaścianek może zaoferować kompleksową obsługę gastronomiczną, dzięki której nasze wspaniałe potrawy mogą zawitać na Państwa stołach. Stosownie do okazji proponujemy wielowariantowy wybór potraw, napojów oraz dekoracji.

Każdą imprezę starannie dopasowujemy do charakteru uroczystości, a menu ustalamy indywidualnie według potrzeb i upodobań naszego klienta. Posiadamy pełne zaplecze gastronomiczne i bazę transportową do wykonania usługi.

 

1. CATERING DLA FIRM

2. CATERING DLA DOMU

 

Zajazd - stajnia Zaścianek

 

 

CATERING DLA FIRM

Catering firmowy to rodzaj atrakcyjnej oferty żywieniowej skierowanej do firm i instytucji. Pozwoli on Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze oraz sprawi, że pracownicy będą zadowoleni, a przez co bardziej wydajni. Pragniemy by w myśl starego polskiego przysłowia "..przez żołądek do serca" mogli Państwo cieszyć się przyjemnością spożywania naszych potraw. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy bogatą i różnorodną ofertę cateringową.

Oferujemy:

  • cateringową obsługę szkoleń i konferencji
  • bankiety
  • firmowe imprezy okolicznościowe
  • imprezy plenerowe
  • Imprezy świąteczne: wigilia, wielkanocne "jajeczko"
  • obiady dla firm
  • posiłki regeneracyjne

 

Zobacz przykładowe Menu.

Oferta do pobrania: Oferta cateringowa dla firm

 

zajazd zaścianekZajazd ZaścianekOBIADY I POSIŁKI REGENERACYJNE

Nasza Restauracja od kilku lat zajmuje się zbiorowym żywieniem. Dzięki dużemu doświadczeniu w żywieniu zakładów pracy, ośrodków wczasowych i ekip budowlanych pozyskujemy serca wielu klientów. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom dostarczając do firm gotowe zestawy obiadowe i posiłki regeneracyjne.

Posiłki dostarczamy na dwa sposoby:

Posiłki dostarczane w termosach

Dostawa w termosach jest idealnym rozwiązaniem dla firm pragnących zapewnić posiłki wysokiej jakości swoim pracownikom w miejscach wykonywanej przez nich pracy. Ponadto dostawa w tej formie jest bardzo prosta i nie wymaga dodatkowych urządzeń gastronomicznych i może być wykonywana również przez Państwa pracownika.

Posiłki dostarczane w opakowaniach jednorazowych (termoportach)

Obiady porcjowane w opakowaniach jednorazowych są dobrą formą dla firm, nie posiadających zaplecza kuchennego. Przy zestawach porcjowanych dołączamy komplet sztućców jednorazowych.

 

zajazd zaścianekZajazd ZaścianekSzczegółową ofertę przedstawimy w bezpośredniej rozmowie po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.

 

Zajazd - stajnia Zaścianek

 

 

CATERING DLA DOMU

Szanowni Państwo,

Pragniemy przedstawić Wam propozycje menu na różnego typu uroczystości tj. chrzciny, komunie, stypy, święta rodzinne oraz inne przyjęcia w domowym zaciszu. Nasze menu jak również oprawę uroczystości dostosujemy do Państwa oczekiwań. W ramach usługi zapewniamy pełne wyposażenie: stoły, obrusy, zastawę, podgrzewacze, dekoracje.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Oferujemy:

  • cateringowa obsługa imprez okolicznościowych: chrzciny, komunie, stypy, uroczystości rodzinne
  • dania główne serwowane do domu
  • przystawki na każdą imprezę

 

Zobacz przykładowe Menu.

 

zajazd zaścianekZajazd ZaścianekSerdecznie Zapraszamy

Jazda konna w Augustowie